Rozkład jazdy      -     ważny od 09.12.2018

 

Przystanki              KIERUNEK     PRZEZ      GODZ.
 BOLKÓW - ul.Niepodległości    LEGNICA    JAWOR 

 7:10DS     8:20D     12:18D    15:35D

 ŚWINY            LEGNICA 

 JAWOR

 8:24 D     12:22D
 SOKOLA           LEGNICA  JAWOR

 7:19DS     8:31D     12:29D    15:46D

 SOKOLA         BOLKÓW    7:49D     12:00D     15:25D
 WIADRÓW (szkoła)             LEGNICA  JAWOR  8:33D
 WIADRÓW (szkoła)  BOLKÓW                    SOKOLA  11:57D
 BOLKOWICE                                  LEGNICA  JAWOR  8:36D
 BOLKOWICE   BOLKÓW                   SOKOLA  11:54D
 PASZOWICE                                            LEGNICA  JAWOR  8:41D     12:36D     15:53D
 PASZOWICE                                    BOLKÓW    7:43D     11:49D     15:19D
 JAWOR - Targowisko Miejskie Podzamcze          LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:45D     12:40D     15:57D
 JAWOR - Targowisko Miejskie Podzamcze           BOLKÓW                         SOKOLA  7:40D     11:45D     15:15D
 JAWOR - ul. Chopina         LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:46D     12:41D
 JAWOR - ul.Armii Krajowej      LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:48D     12:43D
 JAWOR - ul. Wrocławska     LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:49D     12:44D
 JAWOR - ul. Wyszyńskiego  LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:51D     12:46D
 JAWOR - ul.Wyszyńskiego     LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:52D     12:47D
 JAWOR - ul. Starojaworska  LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:53D     12:48D
 JAWOR - ul. Starojaworska                LEGNICA  MAŁUSZÓW  8:54D     12:49D
 JAWOR - ul. Krzywoustego   LEGNICA   MAŁUSZÓW  8:55D     12:50D
 MAŁUSZÓW              LEGNICA  MĄKOLICE  9:02D     12:57D
 MAŁUSZÓW                          JAWOR    9:51D     13:51D
 MĄKOLICE                        LEGNICA    9:04D     12:59D
 MĄKOLICE                                        JAWOR    9:49D     13:49D
 KOISZKÓW                          LEGNICA    9:06D     13:01D
 KOISZKÓW                            JAWOR    9:47D     13:47D
 NOWA WIEŚ  LEGNICKA                                     LEGNICA    9:08D     13:03D
 NOWA WIEŚ  LEGNICKA                                   JAWOR    9:45D     13:45D
 LEGNICA - ul.Jaworzyńska - LSSE                      JAWOR    9:42D     13:42D
 LEGNICA - ul.Jaworzyńska - Nowodworska                     JAWOR    9:39D     13:39D
 LEGNICA - ul.Jaworzyńska - Grabskiego                         JAWOR    9:35D     13:35D
 LEGNICA - ul.Skarbka – Pl.Słowiański                              JAWOR    9:33D     13:33D
 LEGNICA  - ul. Witelona - Pl. Wilsona                         JAWOR    9:31D     13:31D
 LEGNICA ul. Dworcowa PKP                           JAWOR    9:30D     13:30D
       

 

 

LEGENDA :
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S -  kursuje w dni nauki szkolnej

Galeria

Galeria

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.